بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد بازرگانی کارنوز کاملا محفوظ می باشد

استعلام قیمت

درباره ما

کارنوز

ما در کارنوز معتقدیم که روش های فروش ویژه ای را برای مشتریان خود فراهم کنیم تا بهترین تجربه خرید را داشته باشند.خرید خوب و راحت حق اصلی مشتری و مهیا کردن  این بستر هدف کارنوز می باشد .

 

 تاسیس ما

 کارنوز در ابتدا  تحت عنوان یک فروشگاه لوازم تاسیسات صنعت ساختمان آغاز به کار کرده و پیوسته در مسیر توسعه و گسترش می باشد.

 

کارنوز در کجا قرار دارد ؟

بازرگانی کارنوز در حال حاضر با یک دفتر فروش مجهز به همراهی پرسنلی مجرب در شهر تهران فعالیت دارد.انبار اصلی بازرگانی کارنوز با مساحتی نزدیک به یک هزار متر مربع  به فاصله کمتر از 3 کیلومتر از دفتر فروش واقع شده است.

 
 

 نحوه فعالیت کارنوز 

 بازرگانی کارنوز یک فروشگاه بزرگ و فعال با توان بالا در تامین و تهیه اجناس مورد نیاز مشتری درسطوح گسترده به صورت فروش حضوری و اینترنتی فعالیت دارد.

 

 آینده و چشم انداز کارنوز

بازرگانی کارنوز به فضل الهی و همراهی شما خوبان در نظر دارد هر چه زودتر به تکامل و توسعه برسد تا خدمات بهتر و بیشتری در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد.همچنین کارنزو در آینده نه چندان دور انتخاب اول مشتریان در حوزه فعالیتی خود خواهد بود .


 

 دلایل انتخاب کارنوز

 ما هیچ دلیلی ذکر نمی کنیم و فقط به بهترین شکل عمل می کنیم تا این دلایل بر اساس عملکرد هایمان در ذهن  شما نقش ببندد و قطعا دلایل محکمی برای اینکه مشتری و همراه ما باشید خواهید یافت. شک نداریم هر مشتری کارنوز مبلغ آن نیز خواهد بود .

نظرات

captcha Refresh
02166315992