بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد بازرگانی کارنوز کاملا محفوظ می باشد

استعلام قیمت
مرتب سازی :

شرکت لوله سازان ستاره سمنان یکی از برترین و با کیفیت ترین تولیدکنندگان لوله های پی وی سی نسوز برقی در سطح کشور می باشد که از سال 1376 در شهر سمنان آغاز به کار کرده است و تا به الان همواره لوله و اتصالات پی  وی سی برقی بسیار مرغوب و استاندارد را با کد ثبت 2070 ونشان استاندارد عرضه کرده است .


قبل از معرفی برند ستاره سمنان بصورت مختصربه معرفی  انواع لول های برقی می پردازیم :

در جریان و سازو کار سیم کشسی ساختمان برای حفاظت و نگه داری سیم و کابل استفاده شده در برابر عوامل تخریب مانند رطوبت ،حرارات ،اجسان تیز و برنده و ... نیاز به یک پوشش و عایق می باشد.
لوله های برق مناسب ترین و رایج ترین محافظ و عایق برای جریان سیم کشی هستند.لوله های برقی در جنس و سایزهای مختلفی موجود می باشد. 
انواع  لوله های برق
لوله های برق فلزی ( کاندوئیت برق فلزی) که عموما ساخته شده از فولاد گالوانیزه ، آلومینیوم و فولاد ضد زنگ می باشد.
لوله های PVC  پی وی سی که جز رایج ترین و پرکاربرد ترین لوله های مصرفی در سیستم برق کشی ساختمان می باشد.این مدل لوله از ترکیب پلیمری ضد آتش ساخته می شود و همچنین در ساختار مواد اولیه آن مواد سمی موجود نیست.
لوله های پلی اتیلن که ساختاری نرم تر نسبت به لوله های PVC  دارند.
لوله های پلی آمید که ساخته شده از پلاستیک نرم می باشد و دارای انعطاف بالایی هستند.
لوله های برق خرطومی PVC  (پی وی سی )
لوله های برق خرطومی فلزی 
لوله های برق خرطومی پلی آمید 
از لوله های خرطومی در مواردی که نیاز به انعطاف بالا و غالبا بصورت توکار استفاده می شود.
همانطور که پیش تر اشاره شد در میان لوله های برق ، لوله های برق پی وی سی بخاطر خاصیت نسوز بودن ، اتصالات چسبی ،وزن کمتر نسبت لوله های فلزی ، مقاوت بالاتر نسب به لوله های پلی آمید و پلی اتیلن بسایر محبوب تر و پرکاربرد تر می باشد.لوله های نسوزی که در مقابل حرارت مشتعل نمی شوند و مانع گسترش حریق می شودهم چنین در حال حاضر تاکید مهندسین ناظر ساختمانی بر استفاده از لوله های برق نسوز دارای کد ده رقمی استاندارد می باشد.
امروزه در سطح کشور شرکت های زیادی با برند های متفاوت اقدام به تولید لوله های برق PVC   نسوز می کنند و نام های متفاوتی در بازار موجود می باشد یکی از قدیمی ترین و نام آشنا ترین برند های تولید کننده لوله برق شرکت لوله سازان ستاره سمنان با کد ثبت 2070 می باشد.
لوله های خم گرم و سرد نسوز ستماره سمان با رعایت استاندارد های لازم و دارا بودن کد د ه رقمی استاندارد در سایزهی مختلف تولید می شود لازم به ذکر است لوله های خم سرد ستاره سمنان برای اولین بار در کشور به رنگ مشکی با کیفیت بسیار عالی تولید شده است.
لوله های پی وی سی نسوز ستاره سمنان از سایز 20 تا 63 میلی مار در بازار  عرضه می شود .
در هنگام خرید لوله نسوز ستاره سمنان حتما به هولگرام درج شده  بر روی لوله و همچنین کد ثبت 2070 دقت کنید تا لوله پی وی سی ستاره سمنان اصلی را تهیه کنید جهت اخذ قیمت و مشاوره در خرید لوله برق ستاره سمنان می توانید با ما در تماس باشید .

لیست لوله های برق نسوز ستاره سمنان :
لوله 13: 900 گرمی ستاره سمنان ( 1/8*20)
لوله 13 : 1000 گرمی ستاره سمنان (2*20)
لوله 16: 1200 گرمی ستاره سمنان (2*25)
لوله 21 : 1500 گرمی ستاره سمنان (8/1*32)
لوله 29: 1900 گرمی ستاره سمنان (8/1*40)
لوله 42: 2400 گرمی ستاره سمنان (8/1*50)
لوله 48 : 3100 گرمی ستاره سمنان (8/1*63)


 

02166315992