بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد بازرگانی کارنوز کاملا محفوظ می باشد

استعلام قیمت
مرتب سازی :

لوپ لایت loop light  نام تجاری گروه صنعتی نیک تاب نور یزد می باشد که با هدف ارائه محصولات نوین در عرصه سیستم روشنایی از سال 98 شروع به کار کرده است.


استفاده از نیرو انسانی ماهر و متخصص در حوزه تولید و طراحی همراه با به کارگیری خلاقیت و دانش سبب شده است تا محصولات با کیفیفتی را از این مجموعه شاهد باشیم.در لوپ لایت هنر و مهندسی با یکدیگر به بهترین شکل ممکن تلفیق شده است و محصول جدیدی را ارائه داده است.که در سطح کشور بی نظیر می باشد.حوزه فعالیت لوپ لایت محدود به داخل کشور نمی باشد بلکه لوپ لایت برندی شناخته شده در عرصه جهانی می باشد.اصلی ترین تولیدات این شرکت مقاطع نوری LED اعم از ریسه های 12 ولت و 220 ولت است. لوپ لایت اولین و هم چنین بزرگ ترین تولید کننده ریسه های LED  و نئون فلکس با بهره گیری از تکنولوژی بدون سیم در خاورمیانه می باشد.همانطور که اشاره شد عمده تولیدات شرکت نیک تاب نور یزد ریسه های LED  می باشد. به همین علت در ابتدا به صورت اجمالی به معرفی ریسه های نوری و انواع آن می پردازیم.


ریسه نوری چیست؟
ریسه نوری  به  مدار الکتریکی  قابل انعطاف گفته می شود. ساختار مدار شامل یک رشته سیم که لامپ های کوچک با فاصله مساوی از آن آویزان شده اند می باشد. در واقع ریسه نوری مجموعه ای از لامپ ها می بشاد  که در یک سیم بلند قرار دارند.منبع تغذیه در رشته نور می تواند  برق مستقیم 220 ولت ، 12 ولت و یا چند باتری باشد.


انواع ریسه نوری :
ریسه های نسل قدیم که به ریسه های لامپی مشهور هستند.
ریسه های نسل جدید و امروزی که به ریسه های ال ای دی LED  معروف هستند.

ریسه های ال ای دی  LED  نیز بر اساس کاربرد و ظاهر به نوع تقسیم می شوند.
ریسه LED  تزئینی
ریسه LED  ساختمانی 


ریسه LED  ساختمانی : از این نوع ریسه برای نور پردازی نمای ساختمان و نور مخفی استفاده می شود. این ریسه ها معمولا در قالب کلاف های طولانی در بازار موجود می باشند.در این کلاف ها دیود های LED در طول رشته مس روکش دار تعبیه می شوند. 


ریسه LED  تزئینی : این مدل برای دکوراسیون داخلی و خارجی ، زیبا سازی باغ و آلاچیق و ... کاربرد دارد.


انواع ریسه های LED  تزئینی :
این ریسه ها در مدل های میکرو، سوزنی ، رنگ مهتابی و آفتابی تنوع دارد.

مدیران و بنیانگذاران لوپ لایت با شعار اصلی و اعتقاد راسخ بر این که " نور و روشنایی اساس معماری و طراحی است " پا به به عرصه تولید و رقابت گذاشتند. محصولات لوپ لایت در عین کاربردی و کارآمد بودن با تلفیق هنر اصیل ایرانی و مدرن محصولات چشم نواز و با ظرافتی هستند.هنر لوپ لایت طراحی بر اساس روشنایی است.لوپ لایت با دراختیار داشتن ماشین آلات ، ابزار پیشرفته و مدرن و با همکاری برترین مهندیسن و طراحان ، خلاقه ترین و مدرن ترین محصولات را ارائه کرده است.

02166315992