بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد بازرگانی کارنوز کاملا محفوظ می باشد

استعلام قیمت

مقالات

نحوه پیاده سازی سیستم فاضلاب ساختمانی پلی ران پلی ران معروف‌ترین سازنده تخصصی لوله و اتصالات پلیمری مورد کاربرد در سیستم‌های فاضلاب ساختمانی، آبیاری و آبرسانی تحت فشار، در سال 1382 فناوری تولید دستگاه پوش فیت را وارد کشور کرده و به عنوان نخستین سازنده، آن را به صنعتگران و سازندگان مختلف در بازار داخلی شناساند. در این محتوا می‌خواهیم راجع به تاریخچه پلی ران صحبت کنیم و آن را معرفی کنیم. نحوه پیاده سازی سیستم فاضلاب ساختمانی پلی ران  پلی ران معروف‌ترین سازنده تخصصی لوله و اتصالات پلیمری مورد کاربرد در سیستم‌های فاضلاب ساختمانی، آبیاری و آبرسانی تحت فشار، در سال 1382 فناوری تولید دستگاه پوش فیت را وارد کشور کرده و به عنوان نخستین سازنده، آن را به صنعتگران و سازندگان مختلف در بازار داخلی شناساند. در این محتوا می‌خواهیم راجع به تاریخچه پلی ران صحبت کنیم و آن را معرفی کنیم. 

چسب و انواع آن چسب به هر ماده‌ای که با اتصال سطحی مقاوم در برابر جداسازی قادر به نگه‌داشتن مواد به صورت عملکردی باشد اطلاق می‌شود. چسب، به عنوان یک اصطلاح کلی شامل سیمان، موسیلاژ (گروهی از ترکیبات گیاهی هستند که مملو از پلی ساکارید می‌باشند)و خمیر است. اصطلاحاتی که اغلب برای هر ماده آلی که پیوند چسبناک ایجاد می‌کند به جای یکدیگر استفاده می‌شوند. مواد غیرآلی مانند سیمان پرتلند را نیز می‌توان چسب در نظر گرفت، به این معنا که آنها اشیایی مانند آجر و تیر را از طریق اتصال سطح به یکدیگر نگه می‌دارند، اما این مقاله محدود به بحث در مورد چسب‌های آلی، اعم از طبیعی و مصنوعی است.این مقاله با توضیح مختصری از اصول چسبندگی آغاز می شود و سپس به بررسی کلاسهای عمده چسبهای طبیعی و مصنوعی می پردازد.

بررسی اجمالی برند آذین لوله مواد تشکیل‌دهنده آذین لوله از پلی پروپیلن تصادفی نوع 3 با نام اختصاری PPRC TYPE3 است. همچنین ویژگی‌های خاصی در این لوله‌ها است. در این محتوا می‌خواهیم راجع به ویژگی‌های آذین لوله صحبت کنیم؛ همچنین به مزایا و کاربردهای آذین لوله اشاره‌ای اجمالی خواهیم داشت. مواد اولیه این محصول پیش از قرار گرفتن در فرآیند تولید آزمایش و تأیید شده و همچنین محصولات در سه مرحله مجدد کنترل کیفیت و آزمایش قرار می گیرند.

 معرفی برند قابل اطمینان نیوفلکس لوله نیوفلکس از هنگام استفاده ترکیبات پلیمری در دستگاه لوله‌کشی فاضلاب و در راستای پیشروی مهندسی پلیمر تفاوت‌های بسیاری در ساختار این لوله‌ها صورت گرفته است. در این محتوا می‌خواهیم راجع به معرفی لوله نیوفلکس صحبت کنیم؛و همچنین کاربرد لوله نیوفلکس را معرفی کنیم و همچنین به مزایای این برند می‌پردازیم.

02166315992